אטרקציות לילדים בשבת

אטרקציות לילדים בשבת

מחפשים אטרקציות בשבת עם הילדים?

מתכננים יום הולדת לילדים, מסיבת סיום, מסיבה פרטית לחברים ולידידות, וזה נערך בשבת? בואו לפארק טרמפולינות במרכז הארץ, המספק חווית קפיצה חסרת פשרות גם ביום השביעי בשבוע! אנו מספקים לכם טרמפולינות איכותיות, מקפיצות, העומדות בתקנים ישראליים ואירופאים כאחד, אשר נסכו אושר בפניהם ובפניהן של ילדים וילדות רבים. אנו מתמחים באירועי כתה, אירועי קבוצות קטנות ואירועי בודדים כאחד.

תכנון האירוע על ידי מקצוענים!

אנו נגבש עבור הילד או הילדה שלכם אירוע בוטיק, ואם מדובר באירוע עבור קבוצת ילדים, ולא יום הולדת או אירוע לכבוד ילד מסוים, נגבש עם כלל צוות ההורים את תכנון האירוע. אנו נספק אטרקציות ומאורעות ילדים עוצמתיים בהתאמה לצרכים של הילדים והילדות שלכם, כאשר המוצר העיקרי שלנו הוא הטרמפולינות עצמן. לכן, חשוב לדעת מספק פרטים עליהן:

* הקפיצה עליהן מותנית באישור חתום על ידיכם ההורים, אותו ניתן להדפיס מהאתר שלנו.

* הקפיצה עליהן מזכה את הילדים שלכם, בתנאי שעמדו בתנאי האישור, בכל עזרי הבטיחות.

* הקפיצה עליהן היא חוויית בוטיק בלתי נשכחת!

למה שווה לפנות אלינו דווקא בשבת?

משום שללא קשר לסביבת המגורים שלכם, חילונית או דתית, יום שבת הוא יום שקשה מאד לארגן בו אירוע בסביבה הביתית. לא רק שבהלכה היהודית זה בלתי קביל, גם בסביבה שהיא 100% חילונית הדיירים יצפו לשקט ולא להמולה, וכנראה לא יראו בעין יפה ניסיון לחגוג בשבת כשמבעד לקירות שלהם שומעים די ג'יי, נגנים והמולת ילדים. לכן, כשאתם פונים לג'אמפארק – אתם למעשה פותרים את עצמכם מאי נעימויות וחוגגים אירוע חף מעימותים, אשר מספק את מלוא השקט התעשייתי לכולכם.

JUMPARK – אירוע בוטיק נדיר וסוחף לילד ולילדה!

ג'אמפארק שימש כמקום אירוע לעשרות ילדים וילדות שביקשו לחגוג את יום הולדתם או את האירוע הכיתתי או הקבוצתי המשותף. כמי שמתמחה בתכנון אירועים מכל הסוגים, מעמיד צוות ג'אמפארק לרשותכם את כל הכלים להצלחה באירוע: טרמפולינות מענגות, רחבת אירועים מפנקת וסוחפת וצוות אירועים מקצועי, טנטטיבי לילדים ובעל ניסיון רב בארגון והפקת אירועים מכל הסוגים ובכל הגדלים.

צרו קשר עם JUMPARK לתכנון אירוע בוטיק נדיר בעוצמתו לכל ילד וילדה בכל גיל!

לפרטים נוספים מלאו פרטים

השארת תגובה