יום הולדת מקורי – לחגוג יום הולדת בפארק טרמפולינות

יום הולדת מקורי בפארק טרמפולינות

כאשר אתם מעוניינים לתת לבן או לבת שלכם את הטוב ביותר, ואפילו לחגוג בעצמכם כמבוגרים, בחירה בפארק טרמפולינות תהיה הבחירה האולטימטיבית: גם באים להתרענן ולצבור כוחות לשבוע החדש, וגם לעשות ספורט עם מלא אדרנלין וכיף: קפיצה בטרמפולינות. להלן כל המידע החשוב שצריך לדעת לפני הבחירה בפרויקט היוקרה.

חדר אירוח עם כיבוד וארוחות

חדר אירוח בו יוגש כיבוד ויוגשו ארוחות, ואשר יאובזר במסך פלסמה עליו תועבר גם הדרכה על הטרמפולינות וגם לו"ז של האירוע שלכם כגון מצגות על החוגג וכד'. החדר יאובזר בהתקני ריהוט נוחים ויהווה פלטפורמת חגיגות ממש כמו במתחמי אירועים מקצועיים.

הכנה לקפיצה בטרמפולינות

כאמור, נעבור לשלב ההדרכה בו תסופק הדרכה על הקפיצה בטרמפולינות. בסיום יחולקו גרבי קפיצה מיוחדות אותן ניתן גם לשמור לפעמים הבאות שתבקרו בפארק.

הקפיצה בטרמפולינות

טרמפולינות ספורט מקצועיות, העומדות הן בתקנים ישראליים והן בתקנים אירופאיים. הטרמפולינות עברו מבחני ריסוק לנשיאת משקלים כבדים כאשר יוצרו ואושרו על ידי מכוני תקנים רבים במדינות העולם המערבי. רבים מהקופצים שלנו שבאו אלינו כאורחים ביקשו לחזור על הריטואל גם במסיבתם הם בשל הזיכרון הטוב והחם מטרמפולינות הבוטיק.

סיום האירוע

בסיום האירוע יוגשו מנות אחרונות והדובדבן שבקצפת – עוגת יום ההולדת עצמה אשר תוגש באמצעות רכבת צעצוע ישירות לחדר בו התכנסתם. כל התזמון יהיה מושלם, בכפוף ללוחות הזמנים של האירוע.

מתחם ג'אמפ פארק מזמין אתכם לחגוג אירועי ימי הולדת לילדים במתחם הטרמפולינות הגדול בישראל!

לפרטים נוספים מלאו פרטים

תגובה אחת
  1. אורית דוד הגב

    יומולדת

השארת תגובה